Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Seyahatlerimizde boş vakitlerimizi geçirmek için pek çok yöntem bulabiliyoruz. Yanımızdan ayırmadığımız müzik listelerimiz özellikle bu konuda bize inanılmaz derecede yardımcı oluyor. Fakat kulaklıklarımızı her zaman bulamayabiliyoruz veya bir kaç kişinin olduğu bir ortamda herkesin duyması gereken dosyaları oynatmamız gerekebiliyor. Bu gibi durumlar için imdadımıza yetişiyor.

En İyi Seyahat Hoparlörleri

Biz gezginler için her kablosuz hoparlör uygun olmayabiliyor. Seçim yaparken hem kompakt bir yapıya sahip olup az yer kaplamasını, hem su geçirmemesini, hem de sağlamlığını göz önünde bulundurmamız gerekiyor. (Not: Genelde bu türde spesifik alışverişlerimi Amazon veya eBay üzerinden yaptığım için, incelemedeki her kablosuz hoparlör satış linkini de oralardan vereceğim)

Marsboy Taşınabilir

marsboy tasinabilir bluetooth hoparlor - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Bu cep hoparlörü ufak boyutlarına rağmen, gerçekten ciddi bir ses çıkış gücüne sahip. Ortalama 15 metre gibi algılama mesafesine sahip Marsboy, 14 saat boyunca size müzik sunabiliyor. Bu özellikleriyle seyahatleriniz için ideal hale geliyor.

Fiyat ve link: An itibariyle 20$ – eBay

Kunodi F4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör

kunodi f4 - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Kunodi bu ürününe özellikle su geçirmezlik konusunda çok güveniyor. İster yanınızda plaja götürün, isterseniz banyo keyfinizde size eşlik etsin. Bu kablosuz hoparlör aynı zamanda telefon görüşmeleri yapabilmenizi ve kalan batarya süresini telefonunuzdan kontrol edebilmenizi sağlıyor. Amazon satış sayfasındaki yorumlara da göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Fiyat ve link: An itibariyle 15,99$ – Amazon

Anker Soundcore Mini

anker soundcore mini - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Bu markanın ülkemizde online satışının olması güzel bir olay. Çünkü Anker firması, piyasadaki en küçük boyutlu kablosuz hoparlör ürünlerini üretiyor. Tam 15 saat batarya kullanım süresinin yanında, 20 metre bağlantı uzaklığına sahip. En büyük özelliklerinden birisi de çeşitli giriş arabirimine sahip olması. Bluetooth, microSD kart yuvası ve aux girişi olması, neredeyse her medyayı oynatmanıza olanak tanıyor.

Fiyat ve link: An itibariyle 219,90 TL – Hepsiburada

PINGKO Sport Speakers

pingko sport speakers - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

113 gramlık bu mini dev, piyasadaki en küçük boyutlu kablosuz hoparlör diyebilirim. Boyutuna rağmen, ortalama 6 saat gibi bir sıradışı batarya ömrüne sahip.

Kendi klasmanındaki rakiplerinden ayıran en önemli noktası ise tasarımı. Asma ve monte etme opsiyonları sunuyor olması, Pingko markasının bu kablosuz hoparlörünü ideal bir seyahat gereci haline getiriyor.

Fiyat ve link: An itibariyle 65$ – eBay

AOMAIS Ball Bluetooth Hoparlör

aomais ball bluetooth hoparlor - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

IPX7 sertifikalı su geçirmezlik sertifikasına sahip Aomais Ball, kusursuz bir plaj hoparlörü. Hatta firma, hoparlörün yüzmesi için bu ürüne özel hava yastığı bile geliştirmiş. İki tane aldığınızda stereo ses deneyimi dahi yaşatabiliyor.

Fiyat ve link: An itibariyle 25,99$ – Amazon

Anker Soundcore Nano

anker soundcore nano - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Görebileceğiniz en hafif (82 gram) kablosuz hoparlor sayılabilir Soundcore Nano. Amazon ve Hepsiburada’daki yorumlardan da anlayabileceğiniz üzere, oldukça tatmin edici bir desibel yüksekliğine ve ses berraklığına sahip ayrıca. Boyutlarının oldukça ufak olmasından dolayı bataryası ancak 4 saat dayanırken, çekim mesafesi 10 metre uzunluğunda.

Fiyat ve link: An itibariyle 149,90 TL – Hepsiburada

Aud Mini by iLuv

aud mini by iluv - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Neredeyse bir iPhone boyutlarında olan Aud Mini, yüksek bass ve ses kalitesini sunuyor. Yorumlara, batarya süresine ve boyutlarına bakıldığına fiyat/performans anlamında tatmin edici bir ürün değerlendirmesi yapılabilir.

Fiyat ve link: An itibariyle 12,93$ – Amazon

dodocool Mini Kablosuz Bluetooth Hoparlör

dodocool mini kablosuz bluetooth hoparlor - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

10 metre bağlantı mesafesi, 4 saat bataryası ve 85 gram ağırlığa sahip olması ile bir diğer hafif kablosuz hoparlör de dodocool mini diyebiliriz. Üzerindeki selfie tetiği ile ilginç bir ekstra özelliği bulunmasının yanında, konuşma yapabilmeniz için mikrofon da eklenmiş.

Fiyat ve link: 11,99$ – Amazon

Betron KBS08 Taşınabilir Bluetooth Seyahat Hoparlörü

betron kbs08 tasinabilir bluetooth seyahat hoparloru - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Amazon yorumlarında harikalar yaratan betron, özellikle ses kalitesi açısından övgüler alıyor. 10 metre bağlantı uzaklığına ek olarak yine bu üründe de mikrofon mevcut.

Fiyat ve link: 12,99£Amazon

Ultimate Ears WONDERBOOM

ultimate ears wonderboom - Seyahatleriniz İçin Uygun 10 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

İncelemedeki en büyük boyutlu seyahat hoparlörü diyebilirim rahatlıkla. Fakat büyük boyutunun ardında 360 derece ses yayılımı yatıyor. Gezilerinizde de ses kalitesinden ödün veremeyenlerdenseniz, bu ürün sizin için. Keskin, berrak ve güçlü ses özelliklerine sahip olan WONDERBOOM, tek bir şarj ile 10 saate kadar batarya ömrüne sahip oluyor. Dayanıklılığı ve su geçirmezliği bakımından fiyat etiketini hakettiğini söyleyebilirim rahatlıkla.

Fiyat ve link: 749 TL – Apple

 

Ayrıca seyahat çantanızda ihityacınız olabilecek diğer ekipmanlar için Satın Almaya Değer 4 Gezi Ekipmanı incelememe de göz atabilirsiniz.

CEVAP YAZ

Yorumunuzu yazın
İsminizi buraya girin