Hakkında

MEH 8188 1 - Hakkında

Kimdir?

Herkese merhabalar! Adım Mutlu. 80’ler jenerasyonuna dahil olmamın ardından, pek te keyifli olmayan bir öğrenim hayatı geçirdim açıkçası. Kendimi okul dönemi dışına atabilmemin hemen akabinde medya sektöründe yerimi, Grafik ve animasyon tasarımcısı sıfatıyla aldım. Çok eğlenebileceğim bir sektör seçtiğimi düşünüyorum. Şu anda da Sanat Direktörü pozisyonundayım.

Neler yapar?

Hobilerim? Çok fazla! Ama kendimi bildim bileli yazmayı gerçekten severim. Hem gezilere katılmayı, hem de yazmayı seviyor olmam, bu gezi ve seyahat sitesini açmamdaki en büyük etken oldu. Yurt içi ve yurtdışı gezilerimden notlar, seyahat planlarınızda ihtiyacınız olabilecek ipuçları, gezi deneyimlerinizin kalitesini arttıracak incelemeleri yapıyor olacağım. Ayrıca kültür ve sanat bölümünde de bizim gibi gezginler için önemli entelektüel incelemeleri ve çeşitli haberleri paylaşacağım.

Oyun siteleri, forumlar, portfolyo siteleri, haber siteleri..vs gibi bir çok web sitesi de yönetiyorum, devrettiğim ve vazgeçtiğim de bir o kadar vardır. Fakat hiç bir zaman gezi ve seyahat blog sayfası açmak nedense aklıma gelmemişti. Hep bir sebep için, başkalarına projeler hazırladım. Bu gezi blog sayfası, internet ortamında tamamen kendim için özenerek hazırladığım ilk ve tek projedir. O açıdan benim için önemi farklı oldu.

Zaman yarattıkça, yazılarımı günlük düzende yazmayı planlıyorum. Fakat çalışan biri olduğumdan dolayı arada aksamalar olabilir tabii ki.

Gezi deneyimlerimi benimle birlikte paylaşmayı seçtiğiniz için teşekkürler 🙂